Feestelijke opening De Jonge Onderzoekers

Kom naar de feestelijke opening van De Jonge Onderzoekers Eemsdelta op 27 november en ontmoet een beroemde wetenschapper!

Nieuwsgierigheid
Het is feest bij De Jonge Onderzoekers! Op woensdagmiddag 27 november vieren we de officiële opening van De Jonge Onderzoekers Eemsdelta. Dat doen we met een speciale gast, namelijk professor Ben Feringa, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen, winnaar van de Nobelprijs voor de Scheikunde (2016) én ambassadeur van De Jonge Onderzoekers. Het programma staat in het teken van nieuwsgierigheid. En dat is waar kinderen heel goed in zijn!

Feestelijke opening
De feestelijke opening vindt plaats in het Noorderpoortcollege aan de Opwierderweg 2 in Appingedam en duurt van 15.00 uur tot 17.15 uur.

Meld je aan
We vinden het fijn om vooraf te weten of je erbij bent en met hoeveel personen je komt. Je kunt je tot en met 15 november aanmelden via eemsdelta@dejongeonderzoekers.nl.